NORDIC CHIC´i LUGU

 

Nordic Chic on Taanis asuv pereettevõte, mis tegeleb savi, kriidi ja mineraalide baasil loodussõbraliku värvi tootmisega.

Nordic Chic´il on EL ökomärgis ja seda saab kasutada peaaegu kõigil materjalidel (puit, klaas, metall, plastik ja vanad värvitud pinnad jne). See on peamiselt mõeldud kasutamiseks mööblil, kuid võite värvida peaaegu igat pinda.

Värv ei sisalda VOC-e ega vastikuid lõhnu - see on hea nii teile kui ka meie keskkonnale! Kui soovite hellitada ennast või oma kliente, on see värv kõige eksklusiivsem, mida saate pakkuda. Ideaalne kasutada, kui soovite luua näiteks “shabby chic” ilmet. Värvivariante on lõputult, sest saate värvitoone segada vastavalt soovile.

Kui soovite oma kodus keskkonnasõbralikkust veelgi laiendada, on meil saadaval imeline seinavärv. Nordic Chic® seinavärvi on 9 kaunist tooni ning see põhineb savil, kriidil ja mineraalidel. Teie seinad aitavad siis luua optimaalse sisekliima.

Viimistluseks on saadaval Nordic Chic vaha, mis on ainult looduslikest koostisosadest, pole VOC-e ega lõhnu. See annab siidise pinna ja kinnitab värvi, et saate seda niiske lapiga  puhastada. Nordic Chic pealislakk pakub teie mööblile igapäevaseks kasutamiseks veelgi tugevamat kaitset.

Lisaks on saadaval meie suurepärased värvi- ja vahapintslid, mis on valmistatud looduslikest harjastest ja puust käepidemetega. Nende hooldamise korral kestavad nad aastaid. Hinna ja kvaliteedi suhe on vastavuses - need on valmistatud Euroopas ja neid on 5 suuruses. Kõigile on trükitud meie eksklusiivne logo.